NovaEntegre® Online Kampanya

NovaEntegre® E-Ticaret ve Ön Muhasebe

novaentegre

Ayda

41.00₺ KDV dahil/Ay

Yıllık 490₺ KDV dahil olarak faturalandırılır.

500 adet e-fatura ve 1 yıl pazaryerleri entegrasyonu hediyedir.


Aylık

49.00₺ KDV dahil/Ay

Her ay faturalandırılır.

 

NovaEntegre® Online Ön Muhasebe

 

Cari Takip

Sınırsız cari tanımlayabilir, cari detaylarından geçmiş işlemleri görebilirsiniz. Masraf fişi oluşturup, borçlandırma ya da alacaklandırma yapabilir ve detaylı raporlayabilirsiniz.
cari
 
stok

Stok Takibi

Sınırsız stok tanımlayabilir, stok detaylarından ürün giriş ve çıkışı yapabilir,şube stoklarını görebilir ve raporlayabilirsiniz.
 

Kasa ve Banka Takibi

Kasa ve Banka Takibi Kasa ve Banka hesabı oluşturabilir, kasa/banka giriş ve çıkış işlem hareketlerini detaylı olarak görebilir, kasalar ve bankalar arası virman yapabilir ve raporlayabilirsiniz.
kasa banka
 
teknik destek

12 Ay Ücretsiz Teknik Destek

NovaEntegre® Ön Muhasebe Programı ve paketiniz dahilindeki modüller ile alakalı bir yıl boyunca mesai saatleri içerisinde telefonlarımız üzerinden teknik destek ve güncelleme hizmeti alabilirsiniz.
 

Pazaryerleri Entegresyonu

n11

N11 Entegrasyonu

N11 Entegrasyonu ile siparişleriniz otomatik olarak NovaEntegre’ye gelir ve hızlı bir şekilde faturasını oluşturabilirisiniz. Ayrıca Stok-Miktar entegrasyonu ile Stok bakiyeneniz otomatik olarak N11 de güncellenir.

Trendyol Entegrasyonu

Trendyol Entegrasyonu ile siparişleriniz otomatik olarak NovaEntegre’ye gelir ve hızlı bir şekilde faturasını oluşturabilirisiniz. Ayrıca Stok-Miktar entegrasyonu ile Stok bakiyeneniz otomatik olarak Trendyol da güncellenir.
trendyol
n11

HepsiBurada Entegrasyonu

HepsiBurada Entegrasyonu ile siparişleriniz otomatik olarak NovaEntegre’ye gelir ve hızlı bir şekilde faturasını oluşturabilirisiniz. Ayrıca Stok-Miktar entegrasyonu ile Stok bakiyeneniz otomatik olarak HepsiBurada da güncellenir.

GittiGidiyor Entegrasyonu

GittiGidiyor Entegrasyonu ile siparişleriniz otomatik olarak NovaEntegre’ye gelir ve hızlı bir şekilde faturasını oluşturabilirisiniz. Ayrıca Stok-Miktar entegrasyonu ile Stok bakiyeneniz otomatik olarak GittiGidiyor da güncellenir.
gittigidiyor
 

E-Fatura Paketleri

  novaentegre-efatura  

Program Görselleri

   

Eğitim Videoları

 
Genel Tanıtım
Cari
Stok Takibi
Fatura
Kasa/Banka
Çek/Senet
Taksit
Barkodlu Satış
Teklif/Spariş
Teknik Servis
Web ve Mobil Kullanım
Prestashop Entegrasyonu

Destekscreen tag