NovaEntegre® Start Ücretsiz Ön Muhasebe Programı

Ücretsiz muhasebe programı

Normal bir muhasebe programının yanı sıra E-ticaret yapan firmalara özgü ekranları ve raporlarıyla farkını ortaya koymaktadır.

Tüm platformlardan aldığınız siparişleri programa girerek çeşitli analizler yapabilirsiniz. Cari, Stok, Kasa, Banka, Çek Senet vb. Takibi yapabilirsiniz.

  • Ücretsiz NovaEntegre Start Ön Muhasebe Programı Ömür Boyu
  • ÜCRETSİZ!!!
  • Paket İçeriği
  • (✓) Cari Takip
  • (✓) Fatura
  • (✓) Stok Takibi
  • (✓) Kasa Takibi
  • (✓) Banka Takibi
  • (✓) Çek/Senet Modülü

KOLAY KULLANIM VE MODERN TASARIM

NovaEntegre muhasebe programı

ÜCRETSİZDİR, KAYIT SINIRI YOKTUR. DİLEDİĞİNİZ KADAR CARİ ve STOK TANIMLAYABİLİRSİNİZ.

NovaEntegre muhasebe programı

Tüm İşletmeler İçin Ücretsiz Ön Muhasebe Programı

E-Fatura, E-Arşiv Fatura

E-Fatura, E-arşiv olarak tek tıkla oluşturabilirsiniz. Turkcell Superonline Entegrasyonumuzla tek tıkla E-Faturalarınız hazırlanır.

Cari Takip

Cari Programı, borç, alacak takibi, hesap ekstresi, riskli cari notları bilgilerini tutabilirsiniz.

Stok Takibi

Stok Programı, bakiyelerinizi varyantlarıyla birlikte tutabilirsiniz. Yaptığınız satışlarda ve alışlarda otomatik olarak bakiyeleriniz artar ya da azalır. Üstelik kendinize özgü Stok etiketleri tasarlayabilirsiniz.

NovaEntegre muhasebe programı

Fatura

Hızlı ve Kolay bir fatura yazdırma programı. Oluşturduğunuz faturalarınızı çok kolay bir şekilde yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Üstelik fatura tasarımını dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Sipariş

Henüz faturaya dönüşmemiz siparişleri bu kısımda tutabilirsiniz. Siparişlerinizin durumlarını ayarlayabilirsiniz. Sipariş formu yazdırabilirsiniz.

Kasa, Banka

Kasa Programı, Banka Programı olarak İstediğiniz kadar kasa ve banka tanımlayabilirsiniz. Yaptığınız tüm alış satış ve benzeri işlemlerde havale ya da kredi kartı seçeneklerinde istediğiniz bankaya giriş ya da çıkış yapabilirsiniz.

Ayrıca fatura çıktısı alabilirsiniz.

Tüm Siparişler Tek Ekranda

Web siteniz, Whatsapp, Instagram, Facebook, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Tozlu vs. Tüm satış mecralarınızdaki siparişlerinizi tek ekrandan takip edin

NovaEntegre muhasebe programı

Fatura ve Sipariş

Kolay ve Hızlı Sipariş oluşturabilir anında çıktısını alabilirsiniz. Müşterinize ait tüm bilgileri kolay bir şekilde saklayabilirsiniz.

NovaEntegre muhasebe programı

E-Ticarete Özel Raporlar

Nova ile Yıllık, aylık bazda ciro, alış satış tutarları, fatura bazı kârlılık, biten ürünler gibi birçok rapor alabilirsiniz.

NovaEntegre muhasebe programı

screen tagDestek