NovaEntegre® Start Ücretsiz Ön Muhasebe Programı

ÜCRETSİZ Ön Muhasebe Programı, ÜCRETSİZ Cari Takip Ön Muhasebe Programı, Cari Hesap Programı FULL, Ön Muhasebe Programı, Sektörel muhasebe programı, novaentegre Cari Hesap Programı, Alacak verecek programı, Alacak verecek takip, Muhasebe programı, Ücretsiz Cari hesap, Ücretsiz ön Muhasebe Programı, Market Programı, Ücretsiz market Programı, Stok takip programı, Ücretsiz stok programı,muhasebe yazılımı, gelir gider programı,ücretsiz muhasebe programı, ücretsiz ön muhasebe programı,muhasebe programı ücretsiz full, muhasebe programı full, ön muhasebe programı full, ön muhasebe programı ücretsiz,ücretsiz full cari hesap programı,depo stok takip programı,depo stok programı ücretsiz,basit ön muhasebe programı, en iyi ücretsiz muhasebe programı,market satış programı,free accounting software

Ücretsiz Muhasebe Programı Normal bir muhasebe programının yanı sıra E-ticaret yapan firmalara özgü ekranları ve raporlarıyla farkını ortaya koymaktadır.

Tüm platformlardan aldığınız siparişleri programa girerek çeşitli analizler yapabilirsiniz. Cari, Stok, Kasa, Banka, Çek Senet vb. Takibi yapabilirsiniz.

  • Ücretsiz NovaEntegre Start Ön Muhasebe Programı
  • ÜCRETSİZ!!!
  • Paket İçeriği
  • (✓) Cari Takip
  • (✓) Fatura
  • (✓) Stok Takibi
  • (✓) Kasa Takibi
  • (✓) Banka Takibi
  • (✓) Çek/Senet Modülü

KOLAY KULLANIM VE MODERN TASARIM

Müşteri Hizmetleri

0212 909 15 33

ÜCRETSİZDİR, KAYIT SINIRI YOKTUR. DİLEDİĞİNİZ KADAR CARİ ve STOK TANIMLAYABİLİRSİNİZ.

EV VE ÖĞRENCİLER İÇİN ÜCRETSİZDİR. TÜM FİRMALARA UYGUNDUR

Tüm İşletmeler İçin Ücretsiz Deneyebileceğiniz Ön Muhasebe Programı

E-Fatura, E-Arşiv Fatura

E-Fatura, E-arşiv olarak tek tıkla oluşturabilirsiniz. Turkcell Superonline ya da EDM Entegrasyonumuzla tek tıkla E-Faturalarınız hazırlanır.

Cari Takip

Cari Programı, borç, alacak takibi, hesap ekstresi, riskli cari notları bilgilerini tutabilirsiniz.

Stok Takibi

Stok Programı, bakiyelerinizi varyantlarıyla birlikte tutabilirsiniz. Yaptığınız satışlarda ve alışlarda otomatik olarak bakiyeleriniz artar ya da azalır. Üstelik kendinize özgü Stok etiketleri tasarlayabilirsiniz.

Fatura

Hızlı ve Kolay bir fatura yazdırma programı. Oluşturduğunuz faturalarınızı çok kolay bir şekilde yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Üstelik fatura tasarımını dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Sipariş

Henüz faturaya dönüşmemiz siparişleri bu kısımda tutabilirsiniz. Siparişlerinizin durumlarını ayarlayabilirsiniz. Sipariş formu yazdırabilirsiniz.

Kasa, Banka

Kasa Programı, Banka Programı olarak İstediğiniz kadar kasa ve banka tanımlayabilirsiniz. Yaptığınız tüm alış satış ve benzeri işlemlerde havale ya da kredi kartı seçeneklerinde istediğiniz bankaya giriş ya da çıkış yapabilirsiniz.

Taksit Takibi

Taksitli Satışlar yapabilir ve Vadelerini takip edebilirsiniz. Ayrıca Müşterilerinize Takip formu vererek kurumsal bir yapı oluşturabilirsiniz.

Ayrıca fatura çıktısı alabilirsiniz.

Sürüm Geçmişi

Çıkış Tarihi: 17.03.2021

+ Genel iyileştirmeler

Çıkış Tarihi: 01.02.2021

+ Genel iyileştirmeler

Çıkış Tarihi: 25.01.2021

+ Genel iyileştirmeler

Çıkış Tarihi: 13.01.2021

+ Genel iyileştirmeler

Çıkış Tarihi: 23.11.2020

+ Giriş formu değiştirildi
+ Ücretli modüller için 10 günlük deneme imkanı sağlandı
+ Hızlı Satış Modülü eklendi
+ Modüller ve Eğitim ekranı eklendi
+ Kısımlar arası tablı çalışma özelliği eklendi
+ Altyapı güncellendi ve bazı hatalar giderildi

Çıkış Tarihi: 28.07.2020

+ Altyapı güncellendi ve bazı hatalar giderildi

Çıkış Tarihi: 30.05.2020

+ Gelir-Gider,Masraf kalemleri eklendi
+ Vade takip özelliği eklendi

Sık Sorulan Sorular

Kullanıcıların programı deneyimleyerek değerlendirmeleri amacıyla ücretsizdir.

Ücretsiz programımızın içeriğinde herhangi bir kısıtlama yoktur. İçeriği sınırsız kullanabilirsiniz.

Stok, alış-satış-iade fatura işlemleri için barkod cihazı kullanabilirsiniz.

Mesai saatleri içerisinde 0212 909 1533 numaralı hattımızdan ya da web sitemizin canlı destek aracından, yine web sitemizin destek kısmından, iletisim@ninovayazilim.com adresine e-posta göndererek destek alabilirsiniz.

Program kaynaklı sorunlar haricindeki talepler ücrete tabidir.

Ücretsiz sürümde yedekleme özelliği bulunmamaktadır. Yedekleme modülü satın almanız gereklektedir.

Kullanabilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız yoktur.

Matbu faturanız ile çıktı almanız durumunda resmi değeri vardır.

Ücretsiz sürümde bu özellik yoktur. Denemek için tarafımıza talep açarak Android sürüm ve ayrıca web sitemiz üzerinden erişim sağlanabilir.

Blog

İşletmelerde muhasebenin kayıt kısmı olan fatura düzenleme, tahsilat, ödeme, cari hesap, dosyalama vb. diğer işlerin, genellikle ön muhasebe programı kullanılarak yapılmasıdır.

Ön muhasebe genel olarak veri kaydı tutar, genel muhasebe ise bu verilerin analizini yapar. Güçlü bir ön muhasebe işletme için büyük kolaylık sağlayacaktır.

1 Nisan 2014'de başlayan, uygulamaya dahil olan alıcı ve satıcı arasındaki iletimin Gelirler İdaresi e-Fatura platformu üzerinden gerçekleştirildiği elektronik bir belgedir. Amacı firma fatura hareketlerini, merkezi bir platform üzerinden geçirerek kayıt altına almaktır.

e-Fatura uygulamasına kayıtlı olan mükelleflerin nihai tüketicilere ya da e-fatura uygulamasına kayıtlı olmayan diğer mükelleflere mal teslimi ya da hizmet ifası karşılığında elektronik ortamda düzenlenen ve iletilen bir belgedir.

Aynı günde, aynı kişilere düzenlenecek olan faturaların vergiler dahil toplam tutarı, vergi mükellefleri için 5000₺, vergi mükellefi olmayanlar için ise 30.000₺ üzerinde ise elektronik fatura oluşturma zorunluluğu vardır.

Tüm Siparişler Tek Ekranda

Web siteniz, Whatsapp, Instagram, Facebook, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Tozlu vs. Tüm satış mecralarınızdaki siparişlerinizi tek ekrandan takip edin

NovaEntegre muhasebe programı

Fatura ve Sipariş

Kolay ve Hızlı Sipariş oluşturabilir anında çıktısını alabilirsiniz. Müşterinize ait tüm bilgileri kolay bir şekilde saklayabilirsiniz.

NovaEntegre muhasebe programı

E-Ticarete Özel Raporlar

Nova ile Yıllık, aylık bazda ciro, alış satış tutarları, fatura bazı kârlılık, biten ürünler gibi birçok rapor alabilirsiniz.

NovaEntegre muhasebe programı